Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2023 Stingray Studio

Prečo viete zariadiť v rámci Francúzskej Polynézie to čo iné cestovné kancelárie nie?

V prvom rade vo Francúzskej Polynézii žijeme. Prevádzkujeme tu digitálnu agentúru Stingray Studio. Našou prioritnou činnosťou je fotenie rezortov, tvorba leteckých záberov, programovanie webov a pod. V rámci našej podnikateľskej činnosti sú všetci naši klienti z cestovného ruchu. Každý jeden klient je z oblasti cestovného ruchu. Za naše pôsobenie sme si v rámci tejto aktiviti narobili medzi nimi množstvo kamarátov. To je jeden dôvodov prečo máme úplne iné možnosti ako bežné cestovné agentúry a cestovné kancelárie. V neposlednom rade pracujeme aj pre Výbor cestovného ruchu Moorea, čo je najväčia autorita pre cestovný ruch na ostrove Moorea.

Chcem navštíviť iné ostrovy v rámci Francúzskej Polinézie ako Tahiti, Moorea a Bora Bora. Je to možné?

Samozrejme to možné je 😉 Napíšte nám, o ktoré ostrovy v rámci Francúzskej Polynézie máte záujem a my vás budeme kontaktovať. Možete si vybrať akýkoľvek ostrov v rámici Spoločenských ostrovoch (Society Islands), ale aj zo súostrovia Tuamotu (Tuamotu Islands) a súostrovia Markézy (Marquesas Islands).