Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Spoznávanie ananásu zo štyroch kolies

Dĺžka: Trojhodinový výlet

Náročnosť: Nenáročný

Dnešné dobrodružstvo sa bude odohrávať na ananásových poliach. Vyberieme sa na stanovisko so štvorkoľkami a už uháňame za dobrodružstvom. Dnes nás čaká zastávka na jedinej čiernej pláži na ostrove Moorea. Samozrejme krásna predstavivosť našich priateľov Polynézanov, nám cez legendu vysvetlí z akého dôvodu je táto pláž čierna a prečo sa volá tak ako sa volá.

Jedinná čiernna pláž na ostrove Moorea

Ďalej už stláčame plyn a uháňame na ochutnávku domácich dobrôt. Po drobnom občerstvení sa vydáme potešiť sladkovodných úhorov dobrôtkou, ktorú už netrpezlivo očakávajú.

Sladkovodní kamaráti

Ďalej pokračujeme na ananásové polia kde si niečo bližšie povieme o ananáse a jeho domovskom ostrove Moorea.

Ananásové polia

Na ostrove sa spracováva ovocie do miestnych džúsov a raritkou sa stáva ananásové víno. Toto všetko si nezabudneme obzrieť a aby sme len nepozerali absolvujeme malú ochutnávku miestnych tekutín.

Ochutnávka

Pomaličky sa vraciame a odovzdávame štvorkolky.

Chystáme sa na ochutnávku miestnych výrobkov z ananásu

Náročnosť: Kondičku na vezenie sa na štvorkoľke nepotrebujeme, len sa dobre naladiť na spoznávanie ananásového vína.

Moana Travel Tip: Výborná spoznávačka všetkého okolo ananásu na ostrove Moorea. Špecialitky, ktoré sme si pripravili sa Vám budú určite páčiť. Štvorkoľky sú pre dvoch a pre ženy sú trošku ťažšie na ovládanie.

Galéria