Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Tradície ukryté v peci

Dĺžka: Celodenný výlet

Náročnosť: Nenáročný

Chceli by ste spoznať tradičnú kuchyňu našich tahitských priateľov? Môžeme vám zaručiť, že v rezorte ani v reštauráciách ju nenájdete, ale nepredbiehajme. Náš zážitok sa začína ráno, keď vás vyzdvihneme k našim tahitským priateľom, odkiaľ spolu pôjdeme loďkou na súkromný ostrovček. Uvidíte zákulisie pripravovania jedál, ktoré budú postupne ukladať do podzemnej peci, kde sa niekoľko hodín budú piecť.

Ukladanie dobrôt zabalených v banánových listoch do pece v zemi

Aby sme sa aj my neupiekli nasadáme na loď a ideme trošku preskúmať lagúnu. Navštívime naše priateľky raje a kamarátov žralokov.

Pozdrav s pani Rajou

Prehodíme pár slov a vraciame sa na súkromný ostrovček. Usadíme sa a dáme si uvítací drink, na ktorý budete ešte dlho spomínať na Slovensku alebo v Česku. Aby sme sa neutopili budeme si skromne popíjať drink na plytčine a užívať si tie neuveriteľné výhľady.

Súkromné ostrovčeky

Do rytmu nám počas dňa budú hrať miestny muzikanti. Ostrovná atmosféra bude na vás kričať z každého kúta. Jedlo nenechá na seba dlho čakať a už sa otvára pec v zemi. Postupne naši priatelia vyťahujú špeciality z pece a pripravujú na stôl všetky dobroty. My sa usadíme za našim stolíkom a spoločne sa pustíme na všetky tradičné špeciality.

Tradičné špeciality z podzemnej pece

Chvíľku strávime všetky dobroty a následne sa vydáme nakuknúť pod vodu. Už nás totižto netrpezlivo očakávajú naše žlté priateľky rybičky.

Zvedavé rybičky

Prejdeme sa k horúcej vani kde sa môžeme bahniť až sa aj vo vode budeme potiť. Unavený a plný nových zážitkov sa poberieme poslednou loďou s našimi priateľmi späť. Zo západom slnka padáme upadáme do hlbokého spánku.

Súkromná, prírodná a vyhrievaná vaňa

Náročnosť: V tento deň je náročné stráviť všetky dobroty, pretože oči viac pýtajú ako naše žalúdky dokážu zjesť a navyše tahitská kuchyňa je dosť hutná.

Moana Travel Tip: Najlepší a jedinečný zážitok, ktorý odporúčame. S nami zažijete množstvo benefitov, ktoré bežný turista nie len, že nezažije, ale ani sa k ním nedostane.

Galéria