Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Tahitské klenoty

Dĺžka: Celodenný výlet

Náročnosť: Nenáročný

V tento deň si nenecháme nič dôležité ujsť na ostrove Tahiti. Doobeda navštívime najznámejší miestny trh so širokým záberom sortimentu.

Miestny trh na ostrove Tahiti

Po presýtení rušného trhoviska sa presunieme k pamätníku M.R. Štefánika.

Pri pamätníku M.R. Štefánika na ostrove Tahiti

Aby sme neumreli hladom, ale zároveň ochutnali niečo miestne ako sa na Čechoslovákov patrí, zavítame na degustáciu do miestneho pivovaru.

Ochutnávka pivnných špecialít

Ochutnáme pivné špeciality a opojený dobrotami sa vyberieme k vodopádom lásky. Prečo vodopády lásky, pretože sú opradené legendou o dvoch zaľúbencoch podľa, ktorých dostali meno.

Vodopády lásky

Náročnosť: V tento deň sa moc nezapotíme, ide o pohodovú spoznávačku Tahitských klenotov. Ak by ste predsa len pocítili pot na čele osviežime sa dobrým chladeným miestnym pivkom a môžeme sa okúpať pod vodopádom.

Moana Travel Tip: Tento program zväčša absolvujeme pred presunom na druhý ostrov, ale nie je to podmienka. Program je vhodný pre všetkých, len deti sa pri pive môžu mierne nudiť 😀

Galéria