Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

The St. Regis Bora Bora Resort

Zažite služby na mieru na jednom z najkrajších a najromantickejších ostrovov uprostred nekonečných tichomorských vôd. The St. Regis Bora Bora Resorte sa určite necháte zlákať ich nepopierateľne romantickým bazénom Oasis určeným iba pre dospelých s odľahlými súkromnými kabínkami. Ubytujte sa vilách nad vodou a vychutnajte si podmorský život viditeľný cez sklenený panel v podlahe. Žiadna požiadavka nebude pre tento rezort príliš malá alebo nedosiahnuteľná.

Moana Travel Tip:

Jeden z najlepších hotelov na ostrove Bora Bora, stojí za to sa ubytovať v bungalove nad vodou s výhľadom na horu Otemanu.

The St. Regis Bora Bora Resort

Záhradná vila s bazénom

Táto vila je jedna z najpriestrannejších jedno-spálňových víl. Nachádza sa na pobreží oceánu a ponúka úplne inú „divokejšiu“ atmosféru s výhľadom na vlny lámajúce sa na útese a veľryby v sezóne. Disponuje s veľkou uzavretou záhradou s koralovo-ružovou kamennou terasou, altánkom a bazénom.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ

Veľkosť: 251m²

Kráľovská záhradná vila s bazénom

Kráľovská vila disponuje dvoma spálňami a ponúka úchvatný výhľad na surfovanie na útese na otvorenom mori s ostrovom Taha’a a Raiatea v pozadí. Tiež disponuje s veľkou uzavretou záhradou s koralovo-ružovou kamennou terasou s vonkajšími sprchami, altánkom a infinity bazénom.

Počet osôb: 5 osôb

Rozloženie postelí: 2x manželská posteľ

Veľkosť: 368m²

Plážová vila s bazénom

Plážová vila sa nachádza na pláži obklopenej palmami a má rovnakú vnútornú konfiguráciu ako vily nad vodou. Kúpeľňa sa otvára do murovanej záhrady s vonkajšou sprchou. Túto elegantnú vilu dopĺňa veľká terasa s altánkom a bazénom s výhľadom na nádhernú lagúnu. Táto kategória je ideálna pre páry s malými deťmi.

Počet osôb:  3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x rozkladací gauč

Veľkosť: 168m²

Kráľovská plážová vila s bazénom

Kráľovská plážová vila je ozajstným klenotom rezortu, nachádza hneď vedľa plážových víl s bazénom. Disponuje troma samostatnými pavilónmi, ktoré sú rozmiestnené okolo veľkého súkromného bazéna. Má tri spálne s kúpeľňou, dve obývačky, jednu plne vybavenú kuchyňu, jednu jedáleň s terasou s výhľadom na západ slnka. Táto vila ponúka tiež súkromné wellness centrum s miestnosťou na procedúry, saunou a vírivku. Nádherné tropické záhrady lemujú súkromnú pláž s bielym pieskom.

Počet osôb: 9 osôb

Rozloženie postelí: 3x manželská posteľ

Veľkosť: 1208m²

Superior vila nad vodou

Superior Vila je elegantne zariadená a zdobená farebnými polynézskymi prvkami, je umiestnená pozdĺž pontónu s krásnym výhľadom na lagúnu. Sú to vstupné vily nad vodou v rezorte. Disponuje obývacou miestnosťou priestor, spálňou, vonkajší altánkom a luxusnou kúpeľnou s talianskym mramorom a exotickým drevom.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ

Veľkosť: 144m²

Deluxe vila nad vodou s výhľadom na hlavný ostrov

Deluxe vila je rovnako vybavená ako Superior vila s výhľadom na hlavný ostrov. Vila je elegantne zariadená a zdobená farebnými polynézskymi prvkami, je umiestnená pozdĺž pontónu s krásnym výhľadom na lagúnu. Sú to vstupné vily nad vodou v rezorte. Disponuje obývacou miestnosťou priestor, spálňou, vonkajší altánkom a luxusnou kúpeľnou s talianskym mramorom a exotickým drevom.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ

Veľkosť: 144m²

Deluxe vila nad vodou s výhľadom na horu Otemanu

Deluxe vila je rovnako vybavená ako Superior vila s nádherným výhľadom na horu Otemanu. Vila je elegantne zariadená a zdobená farebnými polynézskymi prvkami, je umiestnená pozdĺž pontónu s krásnym výhľadom na lagúnu. Sú to vstupné vily nad vodou v rezorte. Disponuje obývacou miestnosťou priestor, spálňou, vonkajší altánkom a luxusnou kúpeľnou s talianskym mramorom a exotickým drevom.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x rozkladací gauč

Veľkosť: 144m²

Premium vila s výhľadom na horu Otemanu

Premium vila je otočená k hore Otemanu. Je väčšia ako vstupná vila nad vodou a je ideálna pre rodiny s deťmi. Disponuje obývacou miestnosťou priestor, spálňou, vonkajší altánkom, vírivkou a luxusnou kúpeľnou s talianskym mramorom a exotickým drevom.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x rozkladací gauč

Veľkosť: 177m²

Kráľovská vila s výhľadom na horu Otemanu

Kráľovská Vila disponuje s 1 spálňou a salónikom, takže je ideálna pre pár. Vila má na terase bazén a dva altánky.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ

Veľkosť: 260m²

Premium Kráľovská vila

Premium Kráľovská vila má dve identické spálne s kúpeľňou, oddelený salónik s výhľadom na hlavný ostrov a horu Otemanu. Vybavenie je totožné s Premium vilou s ďalším altánkom a najväčším bazénom nad lagúnou v južnom Pacifiku.

Počet osôb: 5 osôb

Rozloženie postelí: 2x manželská posteľ

Veľkosť: 321m²

Galéria