Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Hotel Les Tipaniers

Hotel Les Tipaniers je rezort s veľmi obľúbenou polohou na ostrove Moorea. Nachádza sa na jednej z najkrajších pláži na ostrove Moorea. Rezort má v ponuke viacero variant bungalovov s tradičným nádychom.

Moana Travel Tip: Tento rezort nie je pre každého, ale ak máte obmedzený rozpočet, môže to byť tá správna voľba, ktorá vám pomôže dostať sa do Francúzskej Polynézie. Veľkým plus je poloha.

Hotel Les Tipaniers

Záhradný Bungalov s kuchyňou:

Tieto bungalovy sú umiestnené v záhrade, majú veľkú izbu, v ktorej sú všetky postele umiestnené v jednej časti, a kuchynku v druhej časti s výhľadom na terasu. Nachádzajú sa v najtichšej časti hotela.

Počet osôb: 4 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 2x jednolôžkové postele

Veľkosť: 36m²

Plážový Bungalov s kuchyňou:

Tito bungalovy majú rovnakú veľkosť aj vybavenosť ako záhradné bungalovy s kuchyňou. Nachádzajú sa v prvom rade v blízkosti pláže a reštaurácie, ponúkajú menej súkromia, ale pekný výhľad na lagúnu.

Počet osôb: 4 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 2x jednolôžkové postele

Veľkosť: 36m²

Vanilkový Bungalov s klimatizáciou a kuchyňou

V rezorte sa nachádzajú dva vanilkové bungalovy a ďalšie dve sa nachádzajú v blízkosti reštaurácie. Tieto bungalovy sú vhodné pre rodiny s deťmi. V bungalove je jedna veľká izba so všetkými posteliam a druhej izbe je kuchynka.

Počet osôb: 6 osôb

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 3x jednolôžkové postele

Veľkosť: 53m²

Galéria