Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Tapu Lodge

Tapu Lodge je rodinný rezort s dobrou polohou na ostrove Moorea. Nachádza sa na kopci kúsok od lagúny, ale samotnou disponuje súkromným vstupom do lagúny. V rezorte je k dispozícii veľký bazén na kopci s krásnym výhľadom na lagúnu, záhradu s preliezkami pre deti, gril, parkovacie miesto, kajaky a wifi. V rezorte sú dva typy bungalovov, veľký a malý bungalov.

Moana Travel Tip:

Napriek tomu, že sa bungalovy nenachádzajú na pláži majú hostia súkromný prístup na pláž. Z bungalovov je neuveriteľne krásny výhľad na oceána a nezabudnuteľné západy slnka. Prijateľná cena za bungalovy.

Tapu Lodge

Malý bungalov

Malý bungalov disponuje dvoma poschodiami. Na vrchnom poschodí je manželská posteľ. Na spodnom poschodí sa nachádza kuchyňa, jedálenský stôl, jednolôžková posteľ a kúpeľňa. Bungalov má terasu s výhľadom na oceán.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x jednolôžková posteľ

Veľkosť: 70m²

Veľký bungalov

Veľký bungalov disponuje dvoma poschodiami. Na vrchnom poschodí je manželská posteľ. Na spodnom poschodí sa nachádza kuchyňa, jedálenský stôl, jedna izba s manželskou posteľou, dve jednolôžkové postele a kúpeľňa. Bungalov má terasu s výhľadom na oceán.

Počet osôb: 6 osôb

Rozloženie postelí: 2x manželská posteľ, 2x jednolôžková posteľ

Veľkosť: 120m²

Galéria