Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Te Fare Mihi

Te Fare Mihi je rodinný rezort s dobrou polohou na ostrove Moorea. Nachádza sa pri lagúne, ale samotnou plážou nedisponuje. V rezorte je k dispozícii altánok pri vode, gril, parkovacie miesto, bicykle, kajaky a wifi.

Moana Travel Tip: Ubytovanie nie je luxusne, ale je to skrytý poklad čo sa týka pomeru cena výkon. Ubytovanie nemá pláž, ale zato ponúka v cene kajaky a bicykle. Pri zapožičaní kajaku na hodinu u súkromníkov pochopíte aké veľké plus to je. Bungalov je plne klimatizovaný a má na dverách a oknách sieťky pokiaľ neobľubujete klímu. Veľmi pohodlný pre dve osoby.

Te Fare Mihi

Bungalov je vybavený izbou s manželskou posteľou a s rozkladacím gaučom, ktorý môže poslúžiť ako prístelka. Plne vybavená kuchyňa, kúpeľná so sprchovým kútom. Bungalov je klimatizovaný a v každej miestnosti sú tiež stropné ventilátory.

Počet osôb: 3 osoby

Rozloženie postelí: 1x manželská posteľ, 1x rozkladací gauč

Galéria