Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Villa Eutierra

Villa Eutierra sa nachádza v rezidencií Legends na ostrove Moorea. Luxusný bungalov je obklopený bujnou zeleňou s nádherným výhľadom na oceán. Nachádza sa v uzavretej rezidencií, ktorej súčasťou je telocvičňa, tenisový kurt a bazén.

Moana Travel Tip:

Villa Eutierra je luxusný bungalov, nenachádza sa ďaleko od pláže, disponuje súkromím a obklopený krásnou prírodou. Bungalov je vhodný pre štyri osoby s dvoma oddelenými izbami a súkromnými kúpeľňami.

Villa Eutierra

Bungalov disponuje s dvoma klimatizovanými izbami s vlastnou kúpeľňou a s dvoma samostatnými posteľami v otvorenom podkroví, plne vybavenou kuchyňou, obývacou izbou, pracovňou.  Na priestrannej terase sa nachádza vonkajšia sprcha, vaňa, jakuzzi, relaxačná zóna na odpočinok.

Počet osôb: 6 osôb

Rozloženie postelí: 2x manželská posteľ, 2x jednolôžkové postele

Veľkosť: 130m²

Galéria