Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Doprava v rámci Francúzskej Polynézie

Napriek tomu, že ostrovy nie sú veľmi veľké, auto je nevyhnutnosťou. Na ostrovoch funguje aj autobusová doprava, ale ustálený cestovný poriadok nečakajte. Jednoducho sa postavíte na autobusovú zastávku a čakáte. Ak chcete využiť čas na ostrove Tahiti a Moorea naplno, môžete si prenajať auto. Lacnejšou a veľmi obľúbenou alternatívou je prenajatie skútra, ak vám neprekáža občas zmoknúť a ťahať batožinu nepohodlným spôsobom.

Na ostrov Moorea sa viete dosť z Tahiti dvoma spôsobmi a to letecky a trajektom. Letecky, spoločnosť lieta jeden až dvakrát denne a let trvá 10 až 15 minút. Cesta trajektom trvá približne 30 až 45 minút. Trajekty chodia viackrát do dňa.

Avšak toto všetko vy nemusíte vôbec riešiť pretože cestujete s nami. Kompletná doprava od vystúpenia z lietadla, odvoz na ubytovanie, prevoz trajektom na ostrov Moorea, doprava po ostrovoch až po odvoz na letisko v Papeete vám bude zabezpečená bez poplatku navyše.