Moana Travel, Stingray Studio, Francúzska Polynézia, Tahiti, Moorea, Bora Bora, Dovolenka vo Francúzskej Polynézii, Dovolenka na ostrove Tahiti, Dovolenka na ostrove Moorea, Dovolenka na ostrove Bora Bora, Sprievodca Francúzskou Polynéziou, Sprievodca ostrovom Tahiti, Sprievodca ostrovom Moorea, Sprievodca ostrovom Bora Bora, Exotická dovolenka, Tropická dovolenka, Luxusná dovolenka, Dovolenka na mieru, Exotika, Exotický raj, Tropický raj, Raj na zemi, Posledný raj

© 2024 Stingray Studio

Ubytovanie a strava vo Francúzskej Polynézii

Na ostrovoch máte plno možností kde sa ubytovať od luxusných rezortov po jednoduché tradičné bungalovy. Na ostrovoch sa nachádzajú samozrejme svetovo známe luxusné rezorty s bungalovmi nad vodou, ale aj cenovo dostupnejšie súkromné rezortíky s tradičným polynézskym štýlom. My sme pripravili pre vás najlepší výber ubytovaní, ktoré máme sami vyskúšané.

Súkromný obed v lagúne, jeden z nezabudnuteľných zážitkov, o ktorý sa postará len Moana Travel 😎

Čo sa týka gastronomického zážitku ostrov ničím nezaostáva. V miestnej kuchyni prevažujú pokrmy z rýb a morských plodov. Tradičné jedlo Poisson Cru (surová ryba marinovaná v kokosovom mlieku a v limetkovej šťave podávaná so šalátom) ponúka veľké množstvo reštaurácii. S nami však vyskúšate omnoho viac, prevedieme vás svetom polynézskej kuchyne, ktorá ponúka omnoho viac ako Poisson Cru, od jednoduchých chuťoviek po niekoľkohodinové pečenie jedál v tradičnej peci v zemi.

Gastronomický zážitok na súkromnom ostrove 🌴

Dovážané ovocie sa nikdy nevyrovná chuti miestneho banánu, ananásu, manga, pomela, papáji, avokáda a práve na ostrove Moorea zistíte ako naozaj chutí ananás. Odporúčame však ochutnať aj miestnu vanilku, ramburat, uru (prezývaný aj chlieb), guavu, marakuju, corossol. Tieto všetky chute musíte zažiť a s nami aj zažijete.